KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5555414
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: acke åslund etsningar grafik hästmotiv teckning
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:09
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: acke åslund etsningar grafik hästmotiv teckning
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:09